BİZE ULAŞIN

1 Telefon ile:
0 (312) 241 1 181
2 E-Posta ile:
info@ankakod.com.tr
3
Yıldızevler Mah. Rabindranath Tagore Cd. Park İş Merkezi No:29/5 Çankaya/ANKARA

Çalışma Saatleri

Pzts - Cuma 9:00 - 18:00
Cmrts - 9:00 -14:00
Pazarları sadece randevu ile!

İLERİ TEKNOLOJİLER

GELİŞTİREREK

BUGÜNÜ YARINA BAĞLAMAK

AKILLI BİLGİ EKRANLARI

Akıllı Bilgi Ekranı videosu için tıklayın

GERi
İLERİ

ISO 9001, IEEE, CMMI, NATO AQAP-160 gibi uluslararası kalite standartlarına uygun olarak, yazılım projelerini tasarlayıp, geliştiriyoruz.

Daha fazla bilgi için iletişime geçin.
Stunning Page Builder

E-AKILLI BİLGİ EKRANLARI

Geniş kullanım yelpazesine sahip ve günümüzde hızla yaygınlaşan akıllı bilgi ekranlarını sizlere ekonomik olarak sunuyoruz. Nöbetçi Eczane Sistem'lerinden Turizm Fotoğrafçılık Ekranları'na, Süpermarket Reklam Panoları'ndan Kurumsal Bilgi, Duyuru ve Yönlendirme Ekranları'na her alanda teknolojik çözümler üretiyoruz.

Featurewise Complete

EBYS YAZILIMLARI

Elektronik Belge Yönetim Sistemleri sayesinde elde edeceğiniz tasarrufu ve çevreye sağlıyacağınız yararı gördüğünüzde, gözlerinize inanamayacaksınız. Belgeler gitti mi gitmedi mi? Okundu mu okunmadı mı? Kayıp mı oldu? Yedeği var mıydı? Diye düşünmenize gerek kalmadan, şirketinizin kurumsal hafızasını ouşturacak olan EBYS yazılımları artık tek tık uzağınızda!

Iconic Awarded Design

KURUMSAL - BİREYSEL WEB SİTELERİ

En yeni, en yaratıcı, en gözalıcı web siteleri, ister e-ticaret, ister portal, ister blog sitesi olsun en kısa zamanda, hiç bir sorun olmadan, sizlere teslim ediyoruz. Kesinlikle sadece size özel, geliştirici takımımız tarafından sizin için hazırlanan, asla paket olmayan dinamik web sitelerini ANKAKOD YAZILIM olarak sizlere sunuyoruz.

Mature project

E-İMZA YAZILIM VE EĞİTİMLERİ

e-İmza nedir? Nasıl kullanılır? Kazanımları nelerdir? Nerelerde kullanılabilir kullanılabilir? İmzalama algoritmaları nelerdir? e-İmza kütüphaneleri nelerdir? Nasıl kullanılır? SmartCard'a nasıl ulaşılır? SmartCard ile imzalama işlemi nasıl yapılır? Bütün bu soruların cevapları ve daha fazlasını ANKAKOD YAZILIM eğitim-danışmanlığı adı altında sizlere sunuyoruz.

Mature project

KURUMSAL YAZILIM EĞİTİMLERİ

C#, ASP.NET, MS-SQL gibi bugünkü yazılım devi olan firmaların ürünleri ile ilgili kurumsal yazılım eğitim-danışmanlığı için bizden bilgi alınız. En güncel, en son teknoloji, başlangıçtan, ileri eğitimlere kadar, geniş kapsamlı,Microsoft sertifikalı eğitmenler eşliğinde, grup halinde eğitim avantajları için ANKAKOD YAZILIM olarak her zaman yanınızdayız.

Mature project

BİR FİKRİM VAR!

Siz hayal edin biz gerçeğe dönüştürelim. Projelerinizi bize anlatın, analiz ve yazılım desteğiniz olalım, bırakın fikirleriniz sizi geleceğe taşısın... Profesyonel ekibimiz ile ziyaretinize gelelim, fikriniz ile ilgili düşündüklerimizi sizlere aktaralım. Nelere ihtiyaç duyulacağını, nelerin lazım olduğunu saptayalım. Projenin her aşamasında sizinle birlikte hareket edelim. Hayal ile gerçek arasındaki çözüm ortağınız olalım!

EN SON GERÇEKLEŞİRİLEN PROJELER

YUKARI